Holistyczne Centrum

Wsparcia po Stracie

Wsparcia po Stracie

Zadzwoń do nas – jesteśmy po to by pomóc

WSPÓLNE CZWARTKI w eMOCji – razem oswajamy temat śmierci

Wspólne czwartki to spotkania w otulającej, przyjaznej atmosferze, które mają na celu oswajanie z tematem choroby, procesu umierania, śmierci i żałoby.

Z reprezentantami zespołu eMOCji będzie można podzielić się swoimi przemyśleniami, aktualnymi przeżyciami, rozterkami i radościami. Ale jeśli ktoś chce przyjść, pobyć z nami i nie mówić nic, też jest mile widziany. 

Kiedy i dla kogo?

Co czwartek, w godz. 18.00-20.00 zapraszamy na herbatę i ciastko do eMOCji. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 września.

Skąd pomysł wspólnych czwartków?

Często temat śmierci wywołuje wśród naszych przyjaciół i bliskich niezrozumienie. Nie każdy chce

i umie rozmawiać o ostatecznych tematach. W Centrum eMOCja śmierć nie stanowi tabu. Żyjemy ze śmiercią na co dzień i chcemy pokazać, że jest to możliwe. Dlatego zapraszamy do otwartego dialogu, rozmowy w prawdzie – o tym co trudne i nieuniknione. Poznasz nas (zespół eMOCji) i innych, którzy mają te same dylematy, rozterki, pytania bez odpowiedzi. Razem łatwiej przejść nawet najtrudniejszą drogę…

Centrum eMOCja to…

Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja to zespół ludzi, który towarzyszy umierającym i tym, którzy przeżywają żałobę po śmierci bliskich.

Pomoc jest bezpłatna. Są to spotkania indywidualne z psychologiem lub osobą duchowną, a także prowadzone przez specjalistów grupy wsparcia (po stracie w wyniku śmierci nagłej, po stracie w wyniku choroby, po śmierci samobójczej bliskiej osoby, po poronieniu, po terminacji itd.). 

Ponadto eMOCja oferuje cały wachlarz spotkań okołoterapeutycznych: zajęcia z ciałem, arteterapię, warsztaty uważności, muzykoterapię itp.

Napisz do nas

Więcej
artykułów

Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja

Hospicjum Pomorze Dzieciom

Hospicjum Tulipani

Konto: 33 1090 1098 0000 0001 2428 2268
Przelewy zagraniczne: BIC /SWIFT/ – WBKPPLPP
IBAN: PL33109010980000000124282268

eMOCja

Bądźmy w kontakcie