Holistyczne Centrum

Wsparcia po Stracie

Wsparcia po Stracie

Zadzwoń do nas – jesteśmy po to by pomóc

JEDYNA TAKA eMOCja! – powstaje klip na granicy życia i śmierci…
Od dwóch lat istnieje w Polsce takie miejsce… na granicy życia i śmierci, w którym na co dzień pomaga się ludziom w podróży przez nieuleczalną chorobę, śmierć i żałobę.

„W Centrum eMOCja uczymy się żyć ze śmiercią. Jesteśmy miejscem, w którym każde złamane serce po stracie bliskiej osoby odnajdzie zrozumienie, ukojenie. Spotykamy się na żywo i online, indywidualnie i w grupach wsparcia. Podchodzimy do człowieka i jego straty holistycznie. Opiekujemy się ciałem, umysłem, duchem w pakiecie ze wszystkimi emocjami. Udowadniamy swoją codziennością, że śmierć jest częścią życia i że da się ją przeżyć.” mówi dyrektor Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie Elwira Liegman.

Historie, które ludzie przynoszą do eMOCji stały się inspiracją do stworzenia KLIPU NA GRANICY ŻYCIA I ŚMIERCI. Powstaje on dla wszystkich osób, które cierpią po śmierci swoich bliskich. Pokazuje, zarówno w obrazie, jak i w słowie etapy żałoby oraz emocje, które tej drodze towarzyszą…

Tekst, którego autorem jest Arkadio (raper, freestylowiec) dotyczy każdego z nas. Wcześniej czy później każdy człowiek zmierzy się z podróżą przez żałobę, spotka się ze śmiercią.

Do projektu udało się zaangażować twórcę programu Ocaleni Rafała Porzezińskiego.

Reżyserem teledysku jest Artur Boheński.

Na miejsce zdjęć do teledysku wybrano malownicze Pieniny.

Premiera klipu będzie miała miejsce 21.10.2022 podczas I Gali Pamięci organizowanej przez Centrum eMOCja w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Tu można śledzić kulisy powstawania teledysku:

https://www.facebook.com/groups/717553412674844

Zapraszamy dziennikarzy do spotkania na granicy życia i śmierci, abyśmy razem mówili o tym co ważne i nieuniknione. Przełamywali temat tabu związany ze śmiercią, umieraniem, by nikt w żałobie i w obliczu śmierci nie został sam.

twórcy klipu „nie bój się bać”

kontakt dla mediów: Elwira Liegman, tel. 798740595

Więcej
artykułów

Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja

Hospicjum Pomorze Dzieciom

Hospicjum Tulipani

Konto: 33 1090 1098 0000 0001 2428 2268
Przelewy zagraniczne: BIC /SWIFT/ – WBKPPLPP
IBAN: PL33109010980000000124282268

eMOCja

Bądźmy w kontakcie