„W Centrum eMOCja uczymy się żyć ze śmiercią. Jesteśmy miejscem, w którym każde złamane serce po stracie bliskiej osoby odnajdzie zrozumienie, ukojenie. Spotykamy się na żywo i online, indywidualnie i w grupach wsparcia. Podchodzimy do człowieka i jego straty holistycznie. Opiekujemy się ciałem, umysłem, duchem w pakiecie ze wszystkimi emocjami. Udowadniamy swoją codziennością, że śmierć jest częścią życia i że da się ją przeżyć” – mówi Elwira Liegman, dyrektor Centrum eMOCja.
Historie, które ludzie przynoszą do eMOCji stały się inspiracją do stworzenia KLIPU NA GRANICY ŻYCIA I ŚMIERCI. Powstaje on dla wszystkich osób, które cierpią po śmierci swoich bliskich. Pokazuje, zarówno w obrazie, jak i w słowie etapy żałoby oraz emocje, które tej drodze towarzyszą…
Tekst, którego autorem jest Arkadio (raper, freestylowiec) dotyczy każdego z nas. Wcześniej czy później każdy człowiek zmierzy się z podróżą przez żałobę, spotka się ze śmiercią.
Do projektu udało się zaangażować twórcę programu Ocaleni Rafała Porzezińskiego. Reżyserem teledysku jest Artur Boheński. Na miejsce zdjęć wybrano malownicze Pieniny.
Premiera klipu będzie miała miejsce 21.10.2022 podczas I Gali Pamięci organizowanej przez Centrum eMOCja w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.
O kulisach powstawania teledysku można dowiedzieć się więcej na grupie Facebook.
Zapraszamy dziennikarzy do spotkania na granicy życia i śmierci, abyśmy razem mówili o tym, co ważne i nieuniknione, przełamywali temat tabu związany ze śmiercią, umieraniem, by nikt w żałobie i w obliczu śmierci nie został sam.


