Holistyczne Centrum

Wsparcia po Stracie

Wsparcia po Stracie

Zadzwoń do nas – jesteśmy po to by pomóc

Nocny Stróż
Nocny Stróż... o czym w ogóle jest? Jak przejść przez noc życia, przez wszystkie mroczne doświadczenia? Czy można oswoić swoją ciemną stronę, zajrzeć w oczy strachom i się nie załamać? W końcu przygotować się do śmierci, a więc i do spotkania ze światłem? Książka dla ludzi, których dusze są jak ptaki bez skrzydeł, które wlatują na świat w ciemną noc.
Dzięki tej książce nauczysz się być Nocnym Stróżem. Dostrzegać światło w najciemniejszych momentach życia, kiedy brakuje nadziei, a jednocześnie czuwać przez wszystkie etapy nocy. N(M)ocny Stróż to trening charakteru, w czasie którego Nocny Stróż przemienia się w Mocnego Stróża. Jest przy tym zaproszeniem do wejścia w noc, podzieloną na cztery rozdziały: cztery straże nocne, przybliżające do wielkiej tajemnicy życia, przemijania. W czasie pierwszej straży nocnej zaczynamy dostrzegać ciemność na świecie, zło w nas. Wszystkie doświadczenia, które podcinają skrzydła. Teksty zapalają latarkę, z którą łatwiej wejść w sferę, której nie chcę zobaczyć. Odzyskujemy wzrok duchowy. Oswajamy się ze strachem jak dzieci, które często boją się ciemności. Mierzymy się ze wszystkim, co jest trudne, by zahartować się do kolejnych etapów wędrówki przez ciemność. Druga straż nocna to niebezpieczny okres, w którym przyzwyczajamy się do ciemności, gorzkniejemy, brakuje motywacji do zmian. Nie wystarcza nadziei, wiary w siebie. Zaniżone poczucie własnej wartości, kompleksy zaciemniają naszą prawdziwą tożsamość, a jakiekolwiek światło jest już niedostępnym wspomnieniem. Teksty są jak latarnia w czasie burzy, by się nie poddać, ponieważ chwilę potem ostateczne starcie: trzecia straż nocna: pianie kogutów, na moment przed świtem. Czas rozliczeń. Surowy egzamin, do którego przygotowujemy się całe życie.

Zapraszam do wspólnej podróży. Zajrzyj do głębi swojego serca, wydobądź wszystko na wierzch i skonfrontuj się z przeciwnikami. Zaczekaj na poranek… Każda noc przeminie, ale łatwo przegapić świt. Przygotuj się na spotkania z prawdziwą Miłością… bo noc przygotowuje na zjednoczenie się z Bogiem.

Dochód z książki zostanie przeznaczony dla Podopiecznych  

Hospicjum Pomorze Dzieciom, Hospicjum Tulipani i Emocja Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie

ZAMÓWIENIA:

https://bratnizew.pl/produkty/nowosci/nocny-stroz,2,2900 

Ewa Liegman

Więcej
artykułów

Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja

Hospicjum Pomorze Dzieciom

Hospicjum Tulipani

Konto: 33 1090 1098 0000 0001 2428 2268
Przelewy zagraniczne: BIC /SWIFT/ – WBKPPLPP
IBAN: PL33109010980000000124282268

eMOCja

Bądźmy w kontakcie